Цикли роботи мінісироварні «120 л»:
Під час виробництва сиру: молоко пастеризується до 65°C, потім охолоджується до температури сквашування (приблизно 38°C). Вносяться закваска та фермент, що утворює згусток ріжеться, а потім зливається на сирний стіл.
Повний цикл пастеризації 120л молока (4°C - 65°C і подальше охолодження до 38°C) не перевищує 45-50 хв і як наслідок, цикл виробництва сиру триває 2,5 години.
Вихід сиру з молока в середньому 10-11% + рикота 4,5%.
У разі пастеризації молока: молоко пастеризується до 75°C приблизно, а потім охолоджується до 28°C. За потреби продавати пастеризоване молоко, його треба перелити в холодильник для охолодження до 4°C.
Під час виробництва йогурту та кисломолочних продуктів (кефіра, айрана та ін.): молоко нагрівається до 95/99°C, а потім охолоджується до 45-28°C залежно від обраної технології.
ПЕРЕВАГИ:
- Максимальне нагрівання молока до 100°С.
- Нагрівання відбувається завдяки циркуляції гарячої води, виробленої електричними проточними нагрівачами. Створюється «м'яке нагрівання», , завдяки чому всі поживні речовини в молоці зберігаються. Різниця температур між гарячою водою й молоком ніколи не перевищує 15°C. Стінка в контакті з продуктом залишається практично чистою, що скорочує час кожного циклу.
- Охолодження відбувається мережевою або охолодженою водою. Ефективність розроблених нами теплообмінників, на основі нашого досвіду, дає змогу до мінімуму скоротити кількість споживаної води.
На цикл перероблення молока 120л) (потрібна: у разі пастеризації до 65°C ( нагрівання от 4°C до 65°C) для виробництва сиру необхідно. мінімальне споживання електроенергії, низька встановлена електрична потужність, компактні розміри, що дають змогу встановити обладнання в будь-якому місці.
Мінімальні вкладки, легкість у використанні, надійність у часі — ось найголовніші переваги мінісироварні.
Основні атрибути | |
---|---|
Країна виробник | Болгарія |
- Ціна: Ціну уточнюйте