Кошик
promo_banner
Лабораторное оборудование. Анализ качества молока, мёда, зерна

Сервис анализаторов молока

Сервис анализаторов молока

Уведомляем Вас, что последнее время, от наших Пользователей, начала поступать информация о том, что на рынке Украины появились лица и организации, которые используют некорректную политику ведения бизнеса, представляясь нашими филиалами или нашими сотрудниками и заявляют, что имеют необходимую квалификацию и ресурсы для комплексного гарантийного и послегарантийного обслуживания анализаторов молока «Экомилк», завода-производителя «Bulteh 2000 Ltd», Болгария. Оскільки нам почали надходити на обслуговування прилади, ремонт яких був проведений за допомогою низькоякісних неоригінальних запчастин, що спричинило за собою суттєве погіршення експлуатаційних характеристик (перевищення допустимих норм похибок і значне скорочення строку служби виробу), звертаємо Вашу увагу на наступне:

- "ТОВ «ІКФ СЕРВІС +" (що знаходиться за адресою: 02002, Україна р. Київ, вул. Раскової, 52-В, оф.7) є єдиним офіційним представником заводу-виробника «Bulteh 2000 Ltd», Болгарія, який виробляє аналізатори молока «Екомілк»;

- на території України існує єдиний авторизований сервісний центр, який створений на базі ТОВ «ІКФ СЕРВІС+», по гарантійному і післягарантійному обслуговуванню і ремонту ультразвукових аналізаторів якості молока «Екомілк»;

- тільки у нас є оригінальні запасні частини і матеріали від заводу-виробника для обслуговування і ремонту аналізаторів молока «Екомілк»;

- тільки в нашому сервісному центрі працюють сертифіковані сервісні інженери, які пройшли спеціальне навчання на заводі-виробнику «Bulteh 2000 Ltd», Болгарія, терміни ремонту скорочено до 1-2 днів.

- ТОВ "ІКФ СЕРВІС +" проводить технічне обслуговування, калібрування і ремонт аналізаторів молока Екомілк як в авторизованому сервісному центрі підприємства так і на площах Користувача.

- постійне вдосконалення технічних навичок співробітників нашого сервісного центру, дозволяє нам продовжити наші гарантійні зобов'язання на капітальний ремонт аналізаторів якості молока до 1 року, з видачею заводського Гарантійного Сертифікату.

Настійно рекомендуємо звертати увагу на вищезазначену інформацію, оскільки прилади, технічне обслуговування або ремонт яких був проведений не належним чином, можуть відображати неправильну інформацію або мати істотно скорочений термін служби, що безпосередньо впливає на якість виробленої Вами продукції та призводить до зайвих витрат.

Вартість всіх видів ремонтних робіт (натиснути, щоб ознайомитись).

З впевненістю у плідній і довгостроковому співробітництві, Ваш надійний партнер ТОВ "ІКФ СЕРВІС +".

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner